Apel na ľudí.Nevezmeš meno Božie nadarmo.

Apel na ľudí

Publikované 23.02.2017 v 10:31 v kategórii náboženstvo, prečítané: 42x

Nevezmeš meno Božie nadarmo.
Som Zarmútená, veľmi zarmútená. Je mi ľúto najmä nášho predrahého Pána Ježiša Krista. Je mi rovnako ľúto i ľudí, lebo nevedia, čo činia.
V dnešnej modernej dobe sa akosi stalo módnym trendom sústavne urážať Pána Ježiša. I jeho a našu dobrotivú matku Pannu Máriu. Ľudstvo si doslova a dopísmena urobilo z Pána Ježiša a z jeho mena rohožku, do ktorej sa nehanebne utierame. Je toho okolo nás neúrekom. Všade, kde sa pohnem. Či v práci, či na ulici, v televízii a ešte by som mohla pokračovať. Všade a zo všetkých strán je počuť "Ježiši Kriste", "Ježišmária", "Ježiš"...
Ľudstvo si zo svätého mena Ježiš urobilo akúsi hovorenú reč. Je to prestrašná bieda ľudstva ,takto sústavne urážať nášho stvoriteľa, ktorý si to vôbec nezaslúži.
Keby ľudstvo na vlastnej koži pocítilo Božiu lásku (tak ako ja), v živote by už nikdy žiadny človek Pána Ježiša neurazil. Jednoducho by si to nedovolil, lebo by cítil prenesmiernu úctu k nášmu Pánovi.
Preto apelujem na ľudí. Vyčiarknite si meno Ježiš zo slovníka, pokiaľ ešte máte čas. A ak nie, tak mi je Vás veľmi ľúto, veď Pán Ježiš nás tak miluje (ja viem o čom hovorím). Že za nás zomrel na kríži. Lenže ľudské pokolenie si to nevie vôbec vážiť.
A je mi to ľúto. Veľmi ľúto.

Vaša Ivka

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?